Wrzesień 2018

utworzone przez | wrz 13, 2018

Koniec tego leniuchowania, czas wrócić do szkoły! Niektórzy się cieszą, inni wręcz przeciwnie. Z drugiej strony urlopy się kończą, więc prace w wydawnictwach powinny wskoczyć na wyższe obroty. Osobiście wam powiemy, że cieszymy się z końca wakacji, paradoksalnie jakoś ta temperatura i zbyt dużo wolnego czasu nie sprzyjały w nadrabianiu zaległości książkowych, co można też było zauważyć przez mniejszą niż dotychczas liczbę artykułów na stronie. No ale nie ma to tamto, wracamy do pracy!

Wydawnictwo Kotori

We wrześniu zdecydowanie pierwsze skrzypce gra wydawnictwo Kotori. Na początku miesiąca dostaliśmy w nasze ręce ósmy tomik Overlorda, który zaliczył delikatną obsuwę, a niedługo możemy się również spodziewać czwartego tomu Fate/Zero! Przypominamy, że seria liczy sobie sześć tomów, więc jesteśmy już bliżej niż dalej końca!

Wydawnictwo Studio JG

Toradora #3 ponownie przesunięta na obecny miesiąc. Czy to już ostatnia zmiana daty premiery? Na to liczymy i tego życzymy wydawnictwu!

Wydawnictwo JPF oraz Studio JG

Kilka informacji z obozu JPF-u oraz Studia JG. Kolejna Tajemna historia nie ma już konkretnej daty premiery na stronie wydawnictwa, pozostała jedynie informacja, że książka pojawi się w 2018 roku. Minuta ciszy dla wszystkich fanów. Natomiast Log Horizon może niedługo nabrać rozpędu. Studio JG poinformowało, że problemy wiszące nad serią zaczynają się rozwiewać, dostali potwierdzenie, że tomiki są już w drodze do wydawnictwa, więc raczej na pewno kolejna książka ukaże się jesienią.

To by było na tyle w tym miesiącu. Którąś z tych serii czytacie regularnie? Dajcie znać w komentarzu! Życzymy miłej lektury i jak zawsze przestrzegamy przed czytaniem poniższych streszczeń, jeśli nie jesteście na bieżąco, bo obfitują w spoilery.

Overlord #8

Tom 8.


Overlord #8
GildiaMangastore — Sklep Waneko — YattaMangarden
Data wydania: 3 września 2018

Streszczenie: Nie ogłoszono.

Toradora #3

Tom 3.


Toradora #3
Gildia — Mangastore — Sklep Waneko — Yatta — Mangarden
Data wydania: wrzesień 2018

Streszczenie: Nie ogłoszono.

Fate/Zero #4

Tom 4.


Fate/Zero #4
GildiaMangastore — Sklep Waneko — Yatta — Mangarden
Data wydania: wrzesień 2018

Streszczenie: Szaleństwo hrabiego Gilles’a de Rais, zwanego „Świętym Potworem”, doprowadziło do przywołania morskiego demona – monstrum, jakiego świat nie widział. Duchy Bohaterów rozpoczynają dramatyczną walkę, by uchronić miasto Fuyuki przed zagładą. Czy wciąż ranna Szermierz zdoła użyć mocy Excalibura, Miecza Przyrzeczonego Zwycięstwa? Oto czwarty tom historii, która doprowadziła do wydarzeń z „Fate/stay night”!

Komentarze