Wakacyjny konkurs! (rozstrzygnięty)

utworzone przez | lip 10, 2017

Uwaga! Konkurs!

Razem z wydawnictwem Waneko​ przygotowaliśmy dla was konkurs z okazji trwających wakacji, w którym możecie wygrać pierwszy tom jednej z dwóch wciąż wydawanych serii light novel – No Game No Life lub Re:Zero – Życie w innym świecie od zera! Idealna okazja, by zgłębić historię swojego ulubionego tytułu i miło spędzić nawet pochmurne popołudnie!

Zasady są banalne!

  1. Polub fanpage Polskie Light Novel oraz Waneko.
  2. Zagłosuj na jeden z tytułów, który bardziej cię interesuje, kciukiem w górę lub serduszkiem w tym poście.
  3. Udostępnij publicznie konkurs na swojej tablicy.

Konkurs odbywa się na facebooku. Głosy w innym miejscu niż nasz post nie będą liczone.

Do wygrania jest jeden pierwszy tomik No Game No Life oraz jeden pierwszy tomik Re: Zero – Życie w innym świecie od zera. Tomiki zostaną rozlosowane wśród osób, które zagłosowały na poszczególny tytuł.

Konkurs trwa od 10.07.2017 do 24.07.2017. Nazwiska dwóch zwycięzców podamy najpóźniej 28.07.2017.

Zapraszajcie znajomych do zabawy w komentarzach na facebooku!

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Konkurs został rozstrzygnięty! Wyniki na naszym profilu Facebook. Gratulujemy zwycięzcom!

Re:Zero #1

Tom 1.


Re: Zero- Życie w innym świecie od zera #1
Data wydania: 6 kwietnia 2017 – ISBN: 978-83-8096-221-7

Streszczenie: Wracając z supermarketu, Subaru Natsuki, licealista jakich wielu, zostaje nagle przywołany do innego świata. Znowu przeniosło kogoś do świata fantasy?! Jednak na miejscu nie ma śladu po osobie, która go ściągnęła, a sam główny bohater dość szybko pakuje się w kłopoty. Zostaje bowiem napadnięty przez rabusiów. Z opresji ratują go tajemnicza srebrnowłosa piękność i jej duchowy pomocnik z wyglądu przypominający kota. Pragnąc się odwdzięczyć Subaru, obiecuje pomoc w odzyskaniu pewnej skradzionej rzeczy. Kiedy już mają złapać złodzieja, zostają zaatakowani i giną… A przynajmniej powinni zginąć.

No Game No Life #1

Tom 1.


No Game No Life #1
Data wydania: 25 lipca 2016 – ISBN: 978-83-80960-57-2

Streszczenie: Sora i Shiro to rodzeństwo genialnych gamerów, o których krążą w internecie miejskie legendy. W prawdziwym życiu są parą NEETów i hikikomori, a otaczająca ich rzeczywistość nazywają beznadziejną grą. Pewnego dnia tajemniczy Bóg przenosi ich do swojego świata, gdzie wojna jest surowo zabroniona, a wszystkie spory rozwiązywane są przy pomocy gier. Tak, nawet te dotyczące granic państw. W miejscu zdominowanym przez inne nacje ludzie stoją na krawędzi zagłady. Jedno miasto jest wszystkim, co im pozostało.

Komentarze