Marzec 2019

utworzone przez | mar 24, 2019

Tak jak pogoda nas nie rozpieszczała, tak na rynku nie działo się w tym miesiącu zbyt wiele. 3 z 4 premier z lutego ujrzało światło dzienne w terminie, a na marzec żadne z wydawnictw nie przewidziało nic nowego. Tak więc otrzymaliśmy jedną zaległą premierę. Można powiedzieć “tylko”, chociaż tytuł jest tak dobry, że ciśnie się na usta “aż” jedną. Ale jak to mówią: Ile w marcu dni mglistych, tyle w żniwa dni dżdżystych, wiec jeszcze wszystko przed nami!

Wydawnictwo Kotori

Jedyna premiera w tym miesiącu należała do wydawnictwa Kotori i jest nim 9 tomik Overlorda. Jego premiera przypadła na 5 marca, więc jak ktoś przegapił, natychmiast niech rusza do któregoś ze sklepików! Warto jeszcze przypomnieć, że seria na ten moment liczy sobie w Japonii 13 tomików, więc wydawnictwo powoli zbliża się do nadgonienia oryginału.

Czytacie tę serię regularnie? Dajcie znać w komentarzu! Życzymy miłej lektury i jak zawsze przestrzegamy przed czytaniem poniższych streszczeń, jeśli nie jesteście na bieżąco, bo obfitują w spoilery.

Overlord #9

Tom 9.


Overlord #9
GildiaMangastoreSklep WanekoYattaMangarden
Data wydania: 5 marca 2019

Streszczenie: Nie ogłoszono

Komentarze