Majowe premiery opóźnione

utworzone przez | maj 17, 2017

Smutne wiadomości docierały do nas przez ostatnie parę dni. Niestety, maj nie będzie tak obfity, jak wcześniej zakładaliśmy. Pierwszą sprawę, którą trzeba poruszyć, to przeniesienie Tajemnej historii Konohy od wydawnictwa JPF na czerwiec. Tłumacz po raz pierwszy zmaga się z light novel, więc życzymy powodzenia i jak najlepszego pierwszego szlifu!

Drugą, trochę bardziej dramatyczną, jest przesunięcie 4. tomu Overlorda na koniec maja. Czemu dramatyczną? Wydawnictwo Kotori zmaga się obecnie z problemami natury życiowej, czyli jak już się coś wali, to wali się wszystko. Redaktor naczelna jest świeżo po operacji ręki, a pani szefowa zmaga się z osobistą tragedią. Jedyne, co możemy zrobić, to trzymać kciuki, żeby wszystko jak najszybciej się ułożyło!

Overlord #4

Tom 4. (jap)


Overlord #4
Gildia — Mangastore — Sklep Waneko — Yatta — Mangarden
Data wydania: koniec maja 2017

Streszczenie: Jeszcze nie ogłoszono.

Naruto #4

Tom 4.


Naruto: Tajemna historia Konohy
Gildia — Mangastore — Sklep Waneko — Yatta — Mangarden
Data wydania: czerwiec 2017

Streszczenie: W Osadzie Ukrytej w Liściach ogłoszona zostaje tajna misja najwyższej wagi: zdobyć prezenty ślubne dla Naruto i Hinaty. Jakie decyzje podejmą ich przyjaciele? Na czym polegać będzie ostatnia misja drużyny 8, której dla swojej wieloletniej towarzyszki podejmą Shino i Kiba? Oto początek nowej ery. Ślub Naruto i Hinaty już lada dzień.

Komentarze