Maj 2017

utworzone przez | maj 3, 2017

Kurz jeszcze nie opadł po ostatniej informacji z Pyrkonu, a przed nami kolejny miesiąc i kolejne premiery. Tym razem będzie ich najprawdopodobniej aż cztery! Nie jesteśmy pewni na 100%, bo przy niektórych tomach wciąż brak ogłoszenia okładek albo nawet możliwości składania preordera u wydawcy. Dlatego też daty wydania raczej należy traktować z przymrużeniem oka. Ale bądźmy dobrej myśli, bo jest na co czekać. Moim osobistym faworytem tego miesiąca jest szósty tom No Game No Life, który cofnie się trochę w przeszłość i opowie historię Wielkiej Wojny. Co w tym najciekawsze, to fakt, że ta historia będzie zaadaptowana w nadchodzącym filmie o tytule No Game No Life: Zero.

Prócz powyższego mamy czwarty tom Overlorda, na którego fragmentach skończyła się adaptacja, więc fani anime dostaną w końcu nowy materiał. Kolejny tom Tajemnej Historii Naruto opowiadający historię polowania na prezent ślubny dla Naruto i Hinaty oraz czwarty tom Log Horizon, który kończy wątek zapoczątkowany w tomie poprzednim.

Na który z tych tomów czekacie najbardziej? Dajcie znać, co padnie waszym łupem!

UPDATE: Niestety czwarty tom Naruto Tajemnej Historii zostaje przesunięty na czerwiec. A czwarty tom Overlorda pod koniec maja.

Overlord #4

Tom 4. (jap)


Overlord #4
Gildia — Mangastore — Sklep Waneko — Yatta — Mangarden
Data wydania: 10 maja 2017 (opóźniony)

Streszczenie: Jeszcze nie ogłoszono.

No Game No Life #6

Tom 6.


No Game No Life light #6
Gildia — Mangastore — Sklep Waneko — Yatta — Mangarden
Data wydania: 28 maja 2017

Streszczenie: Disboard. Twórca świata, w którym o wszystkim decydują gry – Najwyższy Bóg Tet – umiera z głodu, leżąc w jednej z bocznych uliczek Elkii. Ocalony dzięki hojności Izuny, postanawia opowiedzieć jej liczącą ponad sześć tysięcy lat historię o mężczyźnie, który rzucił wyzwanie światu i doprowadził do zakończenia wyniszczającej “Wielkiej” Wojny”, oraz towarzyszącej mu młodej dziewczynie. “To co, zagramy jeszcze raz… Tym razem z pewnością wygram!”.

Log Horizon #4 (Okładka japońska)

Tom 4. (jap)


Log Horizon #4
Gildia — Mangastore — Sklep Waneko — Yatta — Mangarden
Data wydania: 29 maja 2017

Streszczenie: Jeszcze nie ogłoszono.

Komentarze