Kotori zapowiada Sword Art Online: Progressive!

utworzone przez | lut 10, 2019

Dawno już nie mieliśmy tak dobrej wiadomości jak dzisiaj. Bowiem parę godzin temu wreszcie plotki stały się prawdą, czyli wydawnictwo Kotori oficjalnie zapowiedziało wydanie Sword Art Online: Progressive – bardzo dokładnej opowieści Kirito i Asuny od pierwszego piętra Aincradu, pierwszej gry śmierci! Jeśli jesteście fanami serii głównej, tutaj będziecie bawić się jeszcze lepiej, bo w mojej opinii spin-off jest od niej dużo, dużo lepszy. I nie jest to wcale dziwne zważywszy na fakt, ze SAO jest serią dość starą, bo pisaną już od 2002, natomiast Progressive pisany był wiele lat później, kiedy autor nabrał bogatego doświadczenia pisarskiego. Premiera polskiego wydania już w czerwcu!

Co ciekawe, wydawnictwo również zapowiedziało wydanie jeszcze jednego tytułu light novel. Na razie wiemy tylko tyle, że będzie to jednotomówka. Macie jakieś swoje typy?

Sword Art Online: Progressive #1

Tom 1. (jap)
Sword Art Online: Progressive #2

Tom 2. (jap)
Sword Art Online: Progressive #3

Tom 3. (jap)
Sword Art Online: Progressive #4

Tom 4. (jap)
Sword Art Online: Progressive #5

Tom 5. (jap)


Sword Art Online: Progressive #6

Tom 6. (jap)


Streszczenie: „Tej gry nie da się przejść. Każdy z nas kiedyś umrze, a jedyna różnica polega na tym, czy stanie się to prędzej czy później…”
Minął miesiąc, odkąd rozpoczęła się stworzona przez Akihiko Kayabę gra śmierci. W tym czasie już dwa tysiące graczy straciły życie. Nadszedł dzień, kiedy miało się odbyć posiedzenie w sprawie rajdu na bossa pierwszego poziomu. W drodze na zebranie samotny gracz Kirito jest świadkiem walki pomiędzy nieznajomą dziewczyną a potężnym potworem. Jej rapier wygląda zupełnie jak rozdzierająca nocne niebo spadająca gwiazda…
Źródło: Wydawnictwo Kotori

  • Tytuł: Sword Art Online: Progressive
  • Format: 130 x 182 mm
  • Okładka: miękka ze skrzydełkami
  • Liczba tomów: 6+
  • Cena okładkowa: 29,90 zł
  • Termin wydania: czerwiec 2019

Komentarze