Kotori zapowiada Juuni Taisen!

utworzone przez | lut 9, 2020

Ostatnio mamy coraz mniej okazji pisać o tak wspaniałych informacjach jak dzisiaj. Wydawnictwo Kotori, które w 2019 wydało najwięcej tomików light novel, zapowiedziało właśnie nowy tytuł w formie mangowej i light novel, a jest nim Juuni Taisen! Seria otrzymała w 2017 adaptację anime, więc na pewno ma swoich fanów w Polsce, ale jeśli i tak o niej nie słyszeliście, to na pewno nazwisko autora będzie dla was znane, bowiem jest nim Nisio Isin, czyli twórca takich hitów jak seria Monogatari czy Zaregoto. Brzmi zachęcająco?

Tytuł zadebiutował w Japonii w 2015, ilustracje przygotował Hikaru Nakamura, czyli rysownik takich mang jak Saint☆Oniisan i Arakawa Under the Bridge. Cała historia mieści się w jednym tomie, więc jest to gratka dla osób, które lubią krótkie i jednorazowe doświadczenie. Po dorobku autora na pewno możemy się spodziewać genialnie napisanych postaci i ich relacji, jak również świetnie przemyślanej fabuły i zwrotów akcji. W Polsce tytuł zadebiutuje pod nazwą Wielka Wojna Zodiaku!

Po raz kolejny Kotori pokazuje odważne podejście do wyboru tytułów. Ale dla nas, konsumentów, to świetna sprawa, bo przy każdej nowej zapowiedzi możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego, a nie tytułu, który w niedalekiej przeszłości odniósł niesamowity sukces przez swoją adaptację. Jeśli jeszcze nie złożyliście preordera, to natychmiast musicie to zrobić! A poniżej kilka szczegółów od wydawnictwa:

Wielka Wojna Zodiaku

Tom 1. (jap)


Wielka Wojna Zodiaku
PREORDER Mangastore
Data wydania: 8 maja 2020

Streszczenie: Raz na dwanaście lat odbywa się Wielka Wojna Zodiaku. Dwanaścioro odważnych wojowników noszących imiona znaków chińskiego zodiaku staje do rytualnej walki, na szali kładąc swoje życia i dusze. Ten, kto zwycięży, będzie mógł spełnić jedno jedyne życzenie…
Źródło: Wydawnictwo Kotori

  • Tytuł: Wielka Wojna Zodiaku
  • Liczba tomów: 1
  • Format: 130 x 182 mm
  • Okładka: miękka ze skrzydełkami
  • Gatunek: akcja, supernatural, sztuki walki, shounen
  • Cena okładkowa: 29,90 zł
  • Tłumaczenie: Lucyna Wawrzyniak

Komentarze